Ksenia Kurganov - füsioterapeut, MSc

Füsioterapeut Ksenia Kurganov

2019. aastal lõpetasin Tartu Tervishoiu kõrgkooli bakalaureuseõppe ning 2021. aastal Tartu Ülikooli magistriõppe füsioteraapia erialal. Ülikoolis õppimise ajal töötasin füsioterapeudina MTÜ-s Virumaa Tugiteenused (2018–2021), Tallinna Medicum'is (2019) ning Viru Haiglas (2019–2020) ambulatoorsete patsientidega. Sellel ajal tegelesin sotsiaalse/tööalase rehabilitatsiooniga, ortopeediliste ja neuroloogiliste patsientide ning laste ja imikute füsioteraapiaga. 2020. aastal liitusin LUNATUM erakliiniku juhtkonnaga ning ühtlasi hakkasin tegelema kodufüsioteraapia ja eravastuvõttudega Tallinnas. 2020–2021 tegutsesin osakoormusega Põhja Eesti Regionaalhaiglas intensiivraviosakonnas ning onkoloogia- ja hematoloogiakliinikus. 2021-2023 töötasin Tallinna Perearstikeskuses trauma- ja operatsioonijärgsete patsientidega.

Mina tegelen peamiselt trauma-, operatsioonijärgse ja neuroloogilise füsioteraapiaga. Samuti olen keskendunud kroonilise seljavalu, radikulopaatia ja muude lülisamba haiguste ravimisele ning ennetamisele. Kodufüsioterapeudina aitan oma klientidel parandada liikumisfunktsiooni ja elukvaliteeti ning kiiremini taastuda peale insulti, erinevaid operatsioone ja teisi traumasid.

Olen ennast täiendanud paljudel sise- ja väliskoolitustel neuroloogilise- ning sleketi-lihassüsteemi füsioteraapia valdkonnas Eestis ning Euroopas.

Oman kogemust ning töötan imikute, täiskasvanute ja kõrges vanuses inimestega. 

Valdan eesti, vene ja inglise keelt.

Aktiivse kohtumiseni!

Broneeri aeg

* * * 

Dmitri Kurganov - füsioterapeut, MSc 

Lõpetasin Tartu Tervishoiu kõrgkooli bakalaureuseõppe 2019. aastal ning Tartu Ülikooli magistriõppe füsioteraapia erialal 2023. aastal. Varasemalt (2017) lõpetasin Eesti Massaaži ja Teraapiakooli massööri erialal.

Praktilist kogemust füsioterapeudina olen saanud Hispaania taastusraavikliinikus (2019), ambulatoorses osakonnas Valga Haiglas (2018–2019), erakliinikus Tursekeskus OÜ (2019–2020) ning alates 2020 jätkan tööd Tallinna Perearstikeskuses, kus tegelen peamiselt täiskasvanute ja sportlaste traumajärgse ning neuroloogilise füsioteraapiaga. 2020. aastal asutasin LUNATUM erakliiniku ning hakkasin tegema eravastuvõtte ja massaži Tallinnas ja Tartus.  

Täiendan ennast pidevalt erialaselt Eesti ja välismaa koolitustel ning konverentsidel taastusravi, füsioteraapia ja spordifüsioteraapia valdkonnas.

Mina pean füsioteraapiat uue põlvkonna erialaks, mis võimaldab ennetada ja efektiivselt ravida skeleti-lihassüsteemi probleeme, parandada elukvaliteeti ja heaolu ning oluliselt leevendada haiguste kulgu. Minu põhiline töö instrument on teadmised ja motivatsioon, mida ma annan oma patsientidele ning koostöös me leiame kuluefektiivset lahendust tekkinud muredele.

Valdan eesti, vene ja inglise keelt.

Kohtumiseni vastuvõtul!

Broneeri aeg